Minust

Kes ma olen ja mida ma teen

Minu nimi on Andres Andrekson. Olen 37 aastat vana ja töötan massöörina 10-ndat aastat. Massaaži põhitõed olen omandanud läbi erinevate kursuste. Läbisin 2013 aastal Rootsi klassikalise massaaži baasõppe ning hiljem Vene spordimassaaži ning Vana-Eesti massaaži kursused. 2018 aasta kevadel läbisin ka õppekava Füsioteraapia põhialustes ning sügisel triggerpunkti teraapia kursuse. Püüan ennast omal alal igati täiendada ja pidevalt tänapäevaste tehnikate ning metoodikate arengusuundadega kursis hoida. Praktiseerinud olen massaaži alates 2013 aasta suvest. Alustasin praktikaga kahes suuremas Pärnu SPA-s: Tervise Paradiis ja Estonia Resort SPA, kuid alates 2016 aasta kevadest olen peamiselt töötanud omal käel, pakkudes on-site massaaži erinevatele suurematele kontoritele ja asutustele üle Eesti. Praeguseks on mul kliente Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning kliendibaas aina laieneb.
Igal massööril kujuneb välja oma „käekiri“, mis eristab teda teistest massööridest. Minu massaaž põhineb Rootsi klassikalisel massaažil, mille juurde kasutan võtteid Vana-Eesti ja Vene spordimassaaži praktikast, kuid vajadusel ka näiteks Tai massaaži võtteid. See tähendab, et lisaks klassikalistele venitus-, vanutus- ja sõtkumisvõtetele kasutatan pisut rohkem punktmassaaži võtteid, masseerin lahti valulikke lihaskimpe ning nõndanimetatud triger-punkte. Valu tekitamisest püüan hoiduda kuid kuna teatud juhtudel on valu protsessiga kaasnev paratamatus, siis palun klientidelt aktiivset tagasisidet, mille abil hoiame massaažitugevuse optimaalsena. Täiendavalt soovitan oma klientidele vajadusel, massaaži soodsate ja lõõgastavate mõjude kestmise huvides ka erinevaid harjutusi kodus tegemiseks ning panen kokku võimlemiskavasid.

 

Massaažiteenus

Pakun saunamassaaži Urumarjal. Pakun klassikalist, spordi, taipärast massaaži ja ainulaadset kontoritöötaja eri ning võimlemiskavade koostamist.

Loe lähemalt

Saunamehe teenus

Saunamees tunneb saunamanade ja vihtade väge ning aitab teha saunast igaühe jaoks isevärki ja ainulaadse elamuse, kus läbi kogemuse õppitakse tundma sauna ajalugu ning selle legendide ja rituaalide saladusi.

Loe lähemalt